Ośrodek naturystyczny Pizzo Greco - Isola di Capo Rizzuta / Kalabria

Cena od: 54 €

Opis i ceny


Pizzo Greco znajduje się na łagodnym wzgórzu, w otoczeniu drzew eukaliptusowych, pośród kwiatów i krzewów z pięknym widokiem na Morze Jońskie. Lekko różowa, piaszczysta plaża poniżej kompleksu zachęca do opalania się w temperaturze średnio 28 ° C, a temperatura wody wzrasta w okresie letnim do 25 ° C. Pizzo Greco jest naturystycznym kurortem położonym w centrum zabytkowej Kalabrii, na południe od Crotone, ze wspaniałymi możliwościami wycieczek i atrakcjami kulturalnymi. Do centrum Isola Capo Rizutto około 5 km.
Lotnisko w Lamezia Terme oddalone o około 90km.

 • Wyposażenie:

Na terenie kompleksu: parking, pralka na żetony, sejf na recepcji, TV kablowa (za dopłatą), supermarket czynny od około połowy maja do połowy września, restauracja od około połowy czerwca do połowy września, kawiarnia czynna przez cały sezon, snack / aperitif bar na plaży (lipiec i serpień). Więcej restauracji w okolicy. Duży supermarket w pobliskiej Isola Capo Rizzuto (ok. 5 km).

W wysokim sezonie: animacje, wieczorki muzyczne i taneczne w tym dyskoteki na plaży.
Plac zabaw dla dzieci.

 • Zakwaterowanie:

Funkcjonalne, prosto urządzone bugalowy, domki kempingowe.

 • Bungalowy - bez klimatyzacji:

Bungalow VT2 dla 2-3 osób - bungalow znajduje się przy wejściu do Pizzo Greco. Zbudowany z cegły, cieszy się bliskością baru, marketu, restauracji. Metraż: około 24 m2 z werandą o powierzchni 8m2.
Cechą szczególną tego bungalowu jest zewnętrzna kuchnia z 3-palnikową kuchenką, lodówką, szafką, stołem i 4 krzesłami.  Minimalnie urządzona sypialnia składa się z łoża małżeńskiego, trzeciego łóżka na życzenie, stolików nocnych i szafy.  Łazienka wyposażona w umywalkę, toaletę, bidet, prysznic z ciepłą wodą.  Na werandzie o powierzchni 8 metrów kwadratowych znajduje się stół z 4 plastikowymi krzesłami.
Na miejscu można wypożyczyć leżaki, parasol, ręczniki i prześcieradła, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Bungalow VT3 dla 3-4 osób - bungalow znajduje się przy wejściu do Pizzo Greco. Zbudowany z cegły, cieszy się bliskością baru, marketu, restauracji. Metraż: około 34m2 z werandą o powierzchni 12 m2.
Wejście do bungalowu składa się z pomieszczenia, które łączy pozostałe pokoje. Ponadto w środku znajduje się stół i 4 krzesła. Kuchnia znajduje się w domku i składa się z 4-palnikowej kuchenki, lodówki i szafki. Pokój z podwójnym łóżkiem wyposażony jest w szafki nocne, lampki do czytania oraz 2-drzwiową szafę. W drugiej sypialni znajdują się łóżka piętrowe, komoda oraz czwarte łóżko dostępne na życzenie.

Bungalow LCS dla 2-3 osób - bungalow z cegły, znajduje się w strefie „Le Conchiglie” kempingu i oferuje widok na morze.
Metraż: 24 m2 z werandą o powierzchni 4m2.
Aneks kuchenny w strefie wejściowej wyposażony jest w 3-palnikową kuchenkę, lodówkę, stół oraz 4 krzesła. Sypialnia 2-osobowa wyposażona jest w szafki nocne, lampki, 2-drzwiową szafę oraz komodę.  Łazienka wyposażona jest w umywalkę, toaletę oraz prysznic z ciepłą wodą.
Trzecia sypialnia znajduje się przy wejściu. Werandę przykrywa trzcinowa osłona przeciwsłoneczna. W pokoju znajduje się również stół i 4 plastikowe krzesła. Na miejscu można wypożyczyć leżaki, parasol, ręczniki i prześcieradła, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Bungalow LC dla 3-4 osób - zbudowany z cegły, bungalow znajduje się w strefie kempingu „Le Conchiglie” i oferuje widok na morze. Znajduje się w pobliżu restauracji i zaplecza rozrywkowego dla najmłodszych dzieci. Metraż: 24 m2 z werandą o powierzchni 8 m2.
W strefie wejściowej znajduje się aneks kuchenny składający się z kuchenki 3-palnikowej, lodówki, szafki, stołu i 4 krzeseł. Dodatkowo można ustawić piec na werandzie na zewnątrz. Trzecia sypialnia znajduje się przy wejściu; z możliwością dostawki - 4. łóżko na życzenie (piętrowe).
W pokoju z podwójnym łóżkiem znajdują się półki, lampki do czytania i szafa. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, toaletę oraz prysznic z ciepłą wodą. Na werandzie znajduje się stół z 4 plastikowymi krzesłami. Na miejscu można wypożyczyć leżaki, parasol, ręczniki i prześcieradła, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Bungalow LCN dla 3- 4 osób - zbudowany z cegły, bungalow znajduje się w strefie kempingu „Le Conchiglie” i oferuje widok na morze. Znajduje się w pobliżu restauracji i zaplecza rozrywkowego dla najmłodszych dzieci. Metraż: 24 m2 z werandą o powierzchni 8 m2.
Kuchnia wyposażona jest w 4-palnikową kuchenkę, piekarnik, lodówkę, stół i 4 krzesła. W pokoju z podwójnym łóżkiem znajdują się półki, lampki nocne i wbudowane szafy. Trzecia sypialnia znajduje się w holu wejściowym z możliwością wstawienia 4 dodatkowego łóżka piętrowego na życzenie. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, toaletę, bidet, prysznic oraz ciepłą wodę. Na werandzie znajduje się stół z 4 plastikowymi krzesłami. Na miejscu można wypożyczyć leżaki, parasol, ręczniki i prześcieradła, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie

Bungalow Bilo LC dla 4 - 5 osób - bungalow znajduje się w strefie „Le Conchiglie” kempingu i oferuje widok na morze.
Metraż: 48 m2 z werandą o powierzchni 16m2.
Kuchnia wyposażona jest w 4-palnikową kuchenkę, piekarnik, lodówkę, szafkę oraz kominek ze stołem i 6 krzesłami. Sypialnia 2-osobowa wyposażona jest w dwie szafki nocne, lampki, 2-drzwiową szafę i komodę. W drugiej sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze, na życzenie dostępne jest 5 dodatkowe łóżko przy wejściu lub w drugim pokoju piętrowym. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, toaletę oraz prysznic z ciepłą wodą. Werandę przykrywa trzcinowa osłona przeciwsłoneczna. Znajduje się w nim również stół i 6 plastikowych krzeseł.
Na miejscu można wypożyczyć leżaki, parasol, ręczniki i prześcieradła, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie

Bungalow Viletta Mono dla 3-4 osób - znajduje się w strefie „Pizzo Greco” przy wejściu na kemping. Metraż: 36m2 z przestronną werandą o powierzchni 12m2.
Sypialnia 2-osobowa wyposażona jest w szafki nocne, lampki, 2-drzwiową szafę oraz łóżko pojedyncze. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego 4 łóżka.  Strefa wejściowa składa się z kuchni wyposażonej w 4-palnikową kuchenkę, piekarnik, lodówkę, stół z 4 krzesłami.
W łazience jest umywalka, toaleta, bidet, prysznic i ciepła woda. Ręczniki, pościel i sprzątanie - dwa razy w tygodniu są wliczone w cenę.
Na werandzie znajduje się stół z 4 plastikowymi krzesłami.
Telewizor jest zapewniony, a leżaki i parasole można wypożyczyć. Grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Bungalow Viletta Bilo dla 4- 5 osób - dwupokojowy domek górski lub apartamentowiec znajduje się w strefie „Pizzo Greco” przy wejściu. Metraż:
45 m2 z werandą o powierzchni 12m2. Przestrzenie wewnątrz są obszerne i dlatego odpowiednie dla większych rodzin.
Sypialnia 2-osobowa wyposażona jest w szafki nocne, lampki do czytania i 3-drzwiową szafę; druga sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami i 2-drzwiową szafą. Na życzenie dostępne jest 5. dodatkowe łóżko piętrowe. Strefa wejściowa składa się z kuchni z 4-palnikową kuchenką, piekarnikiem, lodówką i stołem z 6 krzesłami. Na zadaszonej werandzie znajduje się stół z 6 plastikowymi krzesłami. W łazience jest umywalka, toaleta, bidet, prysznic i ciepła woda. Ręczniki, pościel i sprzątanie dwa razy w tygodniu są wliczone w cenę. Telewizor jest zapewniony, a leżaki i parasole można wypożyczyć. Grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

 • Moblhome z klimatyzacją:

Mobilhome Pitagora 2-4 osobowy - położone w strefie „Pizzo Greco” otoczonej zielenią, z kamiennymi ścieżkami. Blisko morza. Metraż: 24m2, weranda 12m2.
Składa się z dwóch sypialni: jednej z podwójnym łóżkiem, półkami, lampkami do czytania i szafą; druga sypialnia z pojedynczymi łóżkami dla trzeciej i czwartej osoby (na życzenie). Wejście składa się z kuchni z 4 palnikami, lodówką, zlewozmywakiem, sofą, stołem, dwoma krzesłami i stołkiem. Dwie łazienki, jedna z umywalką i prysznicem z ciepłą wodą; druga łazienka z toaletą i małą umywalką. Sprzątanie 2 razy w tygodniu, ręczniki i pościel są wliczone w cenę. Mobilhome jest również wyposażony w klimatyzację i telewizor.  Na miejscu można wypożyczyć leżaki i parasole, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Mobilhome Euclide 2 osobowy - znajdują się w 2 różnych częściach kempingu: w obszarze „Pizzo Greco” i obszarze „Le Conchiglie”. Są otoczone zielenią i oferują spektakularne widoki na morze. Metraż: 19m2 plus weranda około 4m2.
Sypialnia wyposażona jest w podwójne łóżko, półki, lampki do czytania oraz szafę. Przy wejściu znajduje się rozkładana sofa, kuchnia wyposażona w 4 palniki, lodówka, stół, 2 krzesła i taboret; naczynia kuchenne. W łazience znajduje się WC, umywalka i prysznic z ciepłą wodą. Sprzątanie 2 razy w tygodniu, ręczniki i pościel są wliczone w cenę. Mobilhome wyposażony w klimatyzację. Na werandzie znajdują się 2 krzesła i stół. Na miejscu można wypożyczyć leżaki i parasole, a grill znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

 • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

 • Plaża:

Piaszczysta, z nielicznymi skałkami. Z jednej strony odzielona falochronem, z drugiej skałami. Do plaży min.100m (odległość zależy od zakwaterowania).

 • Sport:

Windsurfing (brak wypożyczalni sprzętu), tenis stołowy, siatkówka, kręgle, wypożyczalnia rowerów, zajęcia z jogi w lipcu i sierpniu. Tenis, jazda konna i nurkowanie w okolicy.

 • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, gaz, opłata klimatyczna.
-> W bungalowach typu Villetta Mono , Villetta Bilo, mobilhomach Euclide oraz Pitagora cotygodniowe sprzątanie oraz zmiana pościeli i ręczników.
-> W bungalowach - sprzątanie końcowe przeprowadzają goście we własnym zakresie; pościel oraz ręczniki niedostępne - należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia na miejscu.

-> Pościel i ręczniki można wypożyczyć bezpłatnie.

 • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Sprzątanie końcowe (jeśli goście nie posprzątają sami) - około 25 EUR

 • Opcjonalnie płatne na miejscu:

Zwierzęta na zapytanie (przebywanie na plaży zabronione) - opłata około 2,10-5,30 EUR za dzień (cena zależna od terminu).
Serwis plażowy

 • Obowiązkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt

Opłata za rezerwację (obowiązkowo płatne w biurze): 30 EUR / rezerwacja

 
-> Warunki anulacji Pizzo Greco:
do 32 dni przed przyjazdem - 20%,
31 - 11 dni przed przyjazdem - 55%,
10 -5 dni przed przyjazdem - 80%,
4 i mniej dni przed przyjazdem lub nie pojawienie się - 100%
LATO 2024 
   Cena w EUR za bungalow / domek za dobę bez wyżywienia / dojazd własny

Ceny orientacyjne - dokładna wycena na zapytanie. BUNAGLOWY

01.04-04.06
16.09-31.10
04.06-22.07
26.08-16.09
22.07-26.08
Bungalow LCS Mono / 2 osoby
54 82 106
Bungalow VT Mono / 2 osoby
56 83 109
Bungalow LC Mono / 3 osoby
66 100 122
Bungalow LCN Mono / 3 osobby
69 108 138
Bungalow LC Bilo / 4 osoby
86 131 168
Bungalow VT Bilo / 3 osoby 65 97 126
Bungalow Viletta Mono / 3 osoby
80 122 171
Bungalow Viletta Bilo / 4 osoby
94 199 182
Dodatkowa osoba w Viletta
15 22 26

MOBILHOME

01.04-04.06
16.09-31.10
04.06-22.07
26.08-16.09
22.07-26.08
Mobilheim Euclide / 2 osoby
86 129 176
Mobilheim Pitagora / 2 osoby 82 124 173
Dodatkowa osoba w mobilhome
22 30 37
Możliwy przyjazd codziennie codziennie sobota
Minimalna ilość nocy 7 7 7 
Opis

Odległość do centrum: 5 km
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie, za opłatą 2-5 EUR
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Parking: tak
Klimatyzacja tak, w domkach: Pitagora i Euclide
Animacje dla dzieci tak
Odległość do plaży min. 100m
Bez wyżywienia tak

Mapa

Mapka: maps.google.com

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu