Rejs naturystyczny RF Rijeka

Cena od: 949 €

Opis i ceny-> Rejs naturystyczny z Trogiru oraz Zadaru  
> tutaj <


----------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rejs RF
Rijeka – Wyspal Rab – Wyspa Olib – Wyspa Silba – Wyspa Ilovik – Wyspa Lošinj – Wyspa Cres – RijekaWspaniałe wakacje w niepowtarzalnym klimacie unikalnego wybrzeża Chorwacji.

Podczas rejsu przynajmniej 2 razy nocujemy w zatoczkach lub w małych miasteczkach rybackich. Zapraszamy na „kolację kapitańską”.
Naturyści mogą korzystać z kąpieli słonecznych na pokładzie statku (także podczas trwania rejsu), w zatoczkach lub na plażach dla naturystów.

----------------

Rejs odbywa się statkiem Planka


-> Statek Planka
Dane statku: długość: 27,30m   .    rok produkcji 1957   .   rekonstrukcja 2005r   .  
Minimum 14 osób

24 miejsca noclegowe w 11 kabinach z łazienką / WC i klimatyzacją
Pod pokładem:   4 kabiny trzyosobowe z łóżiem francuskim i 1 miejscem do spania wyżej (łóżko piętrowe)
Na pokładzie:   3 kabiny dwuosobowe z łóżkami pięrowymi
Nad pokładem:   4 kabiny dwuosobowe z łóżkami francuskimi.

Ponadto na statku:   2 x łazienka z WC   .   taras słoneczny (ok. 100m2) z 16 leżakami  .   stoły z ławkami na pokładzie dla 14 osób   .    salon z klimatyzacją dla 24 osób   .  bezpłatne WIFI

----------------

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, wyżywienie FB (śniadania, obiady, kolacje), przekąski w pierwszym dniu rejsu, 1 x kolacja kapitańska, opieka niemiecko-języcznego rezydenta.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Ubezpieczenie KL, NW - 11 EUR / osobę / 8 dni
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt
Miejsce parkingowe dla samochodu osobowego (podziemny) - około 70 EUR (należy obowiązkowo zgłaszać przy rezerwacji. Kwota zostanie do opłacenia w biurze).

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna oraz opłaty portowe - 42 EUR / osobę / pobyt (21 EUR / dziecko do 11,99 lat)
Zalecenie dotyczące napiwków: Z pewnością chętnie nagradzasz pracę obsługi napiwkiem. W tym celu zalecamy kwotę zaczynającą się od 70 € za kabinę tygodniowo.

  • Zniżki dla dzieci do 13,99 lat:

1 osoba dorosła + 1 dziecko w kabinie 2 osobowej - 30%
2 osoby dorosłe + 2 dzieci w 2 kabinach 2 osobowych - 30%
1 osoba dorosła + 2 dzieci w kabinie 3 osobowej - 30%
2 osoby dorosłe + 1 dziecko w kabinie 3 osobowej - 50%

  • Dopłaty i zniżki:

Dopłata do kabiny jednoosobowej - 50%
Zniżka dla 3 osoby przy zakwaterowaniu w kabinie 3 osobowej - 20%LATO 2024     Cena w EUR za osobę za tydzień z wyżywieniem FB / dojazd własny

  27.07.24 - 03.08.24
10.09.24 - 17.08.24
Statek Planka  / kabina pod pokładem
949
Dopłaty
Kabina na pokładzie głównym - 100 EUR / osobę
Kabina nad pokładem - 135 EUR /  osobę
----------------


  • Przykładowy program:


Dzień 1 - sobota
Przyjazd po portu w Rijece. Zespół serwisowy jest dostępny od godziny 9.00. Zespół wskaże parking, na którym można zostawić bezpieczenie samochód na czas trwania rejsu (przywiezie Państwa z parkingu na statek). Do godziny 12.00 zakwaterowanie na statku. Następuje zapoznanie się z załgorą oraz uczestnikami.
Wypływamy w kierunku Wyspy Rab - obiad na statku. Po drodze możliwość kąpielu w jednej z zatoczek. Kolacja na statku, później możliwość zwiedzania Starego Miasta.

Dzień 2 - niedziela
Po śniadaniu krótki spacer po mieście, a następnie wyjazd na wyspę Pag. Kilkugodzinna przerwa na pływanie w jednej z malowniczych zatok i obiad na pokładzie. Ponownie podnosimy kotwicę i obieramy kurs na wyspę Olib, na którą dopłyniemy wieczorem. Olib należy do archipelagu Zadar i ma tylko około 150 stałych mieszkańców, którzy zajmują się głównie uprawą oliwek. Kolacja na pokładzie i nocleg w Olib. Jeśli wiatr będzie niesprzyjający (bora), noc spędzicie w Mandre na wyspie Pag.

Dzień 3 - poniedziałek
Wyjazd z Olib i krótka przejażdżka do zatoki Sveti Ante na wyspie Silba. Obiad na pokładzie i długa przerwa na kąpiel w cudownie błękitnych wodach Adriatyku. Wieczorem docieramy na wyspę Ilovik, w której małym porcie cumujemy. Mała wyspa o powierzchni zaledwie 5,5 km² charakteryzuje się śródziemnomorskim zaroślami, wiecznie zielonymi lasami i gajami oliwnymi. Samo miejsce kwitnie wszystkimi możliwymi do wyobrażenia kolorami różnych kwiatów, oleandrów i palm. Dlatego Ilovik słusznie nazywany jest „kwiatową wyspą”. Kolacja na pokładzie i nocleg.

Dzień 4 - wtorek
Po śniadaniu udajemy się na wyspę Lošinj, która słynie nie tylko z 300 bezchmurnych lub tylko lekko pochmurnych dni w roku, ale jest również pokryta gęstymi lasami sosnowymi. Przy odrobinie szczęścia możemy dziś oglądać delfiny bawiące się na falach.Udajemy się do samotnej zatoki na wyspie Lošinj z krystalicznie czystą wodą. Dużo czasu na pływanie i opalanie, z lunchem na pokładzie pomiędzy nimi. Docieramy do Mali Lošinj, znanego z dużego, naturalnego portu z szeroką promenadą. Kolacja na pokładzie i nocleg.

Dzień 5 - środa
Wyjazd z Mali Lošinj po śniadaniu i przejazd na sąsiednią wyspę Cres, która jest połączona z wyspą Lošinj mostem obrotowym w pobliżu Osor. Uderzającymi cechami wyspy są pozornie niekończące się gaje oliwne i niezliczone stada owiec. Nie bez powodu jagnięcina jest uważana za jedną ze specjalności wyspy Cres. Znów czeka na nas cudowna zatoka, w której spędzamy większość dnia, a także jemy obiad. Dzisiejszym celem jest spokojne miasteczko Martinšćica na wyspie Cres, gdzie po obiedzie mamy również możliwość pływania na pokładzie. Nocleg w Martinšćicy.

Dzień 6 - czwartek
Wyjazd po śniadaniu, by – jakże by było inaczej – znów spędzić słoneczny dzień w jednej z niezliczonych zatok. Naszym celem na ten dzień jest wioska rybacka Valun na wyspie Cres. Kolacja kapitana i nocleg w Valun.

Dzień 7 - piątek
Ostatni dzień w świecie wysp. Opuszczamy Valun. Zatrzymujemy się w jednej z zatoczek, gdzie można skorzystać z kąpieli w morzu. Po obiedzie i już zwyczajowej kąpieli w słońcu i morzu ponownie wyruszamy na Rijekę. Kolacja na pokładzie i nocleg w Rijece.

Dzień 8 - sobota
Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 9.00

----------------

  • Dodatkowe informacje:

* Jeśli to możliwe, unika się spotkań i noclegu z grupami z innych statków.
* Jeśli nocna temperatura nie jest zbyt wysoka, nocleg w Mali Lošinj w środę nie odbędzie się. Zatrzymamy się w zacisznej zatoce i zawitamy do Mali Lošinj w czwartek rano (około 2 godzin). To samo dotyczy Valun w czwartek. Nocleg w Zatoce Nedomisje, niedaleko miasta Cres. Wizyta w mieście Cres w piątek rano.
* W przypadku wysokich temperatur w nocy, konieczne jest pozostanie w miejscach z podłączeniem elektrycznym, w przeciwnym razie klimatyzacja nie będzie działać.
* W przypadku złej pogody lub deszczu, pobyt w porcie może zostać przedłużony, ponieważ kąpiel, plażowanie będzie wtedy niemożliwe.
Niekorzystne warunki pogodowe mogą spowodować zmiany na trasie. To samo dotyczy sytuacji, gdy zbyt wiele statków znajdzie się w jednym porcie w tym samym czasie.
* Trasę opisaną tutaj należy traktować jako przykładową. Trasę można dostosować do warunków pogodowych i lokalnych. Kapitan stworzy ciekawą trasę, która zaspokoi potrzeby nudystów.
* Trasę można przejechać również w przeciwnym kierunku.
* Nagość jest dozwolona na pokładzie słonecznym, w zacisznych zatoczkach i na (nieoficjalnych) plażach naturystycznych.
* Nagość nie jest dozwolona w salonie i podczas dopływania do portu, a kostiumy kąpielowe muszą być noszone wtedy jako minimum.
* Opłaty za wstęp do muzeów, parków narodowych, parków przyrody itp. - nie są wliczone w cenę rejsu i są płatne na miejscu (chyba, że zaznaczono inaczej)
* Zużycie napojów na pokładzie nie jest wliczone w cenę rejsu i zwykle jest zapisywane przez obsługę statku - rozliczenie i opłacenie następuję na koniec podróży. Klient może bez problemu mieć wgląd do jego listy w dowolnym momencie, aby nie było nieporozumień na końcu podróży przy rozliczeniu.
* Rejsy podlegają minimalnej liczbie uczestników wymaganej do odbycia podróży. Ta minimalna liczba uczestników jest podana w opisie każdego statku. Jeżeli okaże się, że statek nie osiągnął określonej minimalnej liczby uczestników podróży, poinformujemy Cię o tym co najmniej 30 dni przed wypłynięciem. Oczywiście zaoferujemy wtedy - przy założeniu dostępności - zastępczy statek i ewentualnie alternatywną trasę bez żadnych dodatkowych opłat.
*Rekomendacja napiwków: Z pewnością chętnie nagrodzisz ekipę serwisową napiwkiem. Na ten cel zalecamy kwotę 10 EUR lub więcej za kabinę i dzień.

---------------

Opis

Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Śniadania tak
Zniżki dla dzieci tak
Klimatyzacja tak
HB tak

Mapa

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu