Rejs naturystyczny RF Rijeka

Cena od: 799 €

Opis i ceny-> Rejs naturystyczny z Trogiru

Trasa: Trogir – Insel Brač – Insel Korčula – Insel Lastovo – Insel Vis – Insel Biševo – Insel Hvar – Insel Šolta – Insel Drvenik Veli – Trogir

Informacje o rejsie  > tutaj <


----------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Rejs RF:  Rijeka – Wyspal Rab – Wyspa Olib – Wyspa Silba – Wyspa Ilovik – Wyspa Lošinj – Wyspa Cres – Rijeka


Wspaniałe wakacje w niepowtarzalnym klimacie unikalnego wybrzeża Chorwacji.

Podczas rejsu przynajmniej 2 razy nocujemy w zatoczkach lub w małych miasteczkach rybackich. 1 x zapraszamy na „kolację kapitańską”.
Naturyści mogą korzystać z kąpieli słonecznych na pokładzie statku (także podczas trwania rejsu), w zatoczkach lub na plażach dla naturystów.

----------------

Rejs odbywa się statkiem Planka

Dane statku: długość: 27,30m   .    rok produkcji 1957   .   rekonstrukcja 2005r   .  
Minimum 14 osób

24 miejsca noclegowe w 11 kabinach z łazienką / WC i klimatyzacją
Pod pokładem:   4 kabiny trzyosobowe z łóżiem francuskim i 1 miejscem do spania wyżej (łóżko piętrowe)
Na pokładzie:   3 kabiny dwusoobowe z łóżkami pięrowymi
Nad pokładem:   4 kabiny dwuosobowe z łóżkami francuskimi.

Ponadto na statku:   2 x łazienka z WC   .   taras słoneczny (ok. 100m2)   .   stoły z ławkami na pokładzie dla 14 osób   .    salon z klimatyzacją dla 24 osób   .  bezpłatne WIFI

----------------

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, wyżywienie FB (śniadania, obiady, kolacje), drink powitalny oraz przekąski w pierwszym dniu rejsu, 1 x kolacja kapitańska, opieka niemiecko-języcznego rezydenta.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:
Ubezpieczenie KL, NW - 11 EUR / osobę / 8 dni
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:
Opłata klimatyczna oraz opłaty portowe - 28 EUR / osobę / pobyt (14 EUR / dziecko do 11,99 lat)
Miejsce parkingowe - 360 Kn (należy zgłaszać przy rezerwacji)

  • Zniżki dla dzieci do 13,99 lat:

1 osoba dorosła + 1 dziecko w kabinie 2 osobowej - 30%
2 osoby dorosłe + 2 dzieci w 2 kabinach 2 osobowych - 30%
1 osoba dorosła + 2 dzieci w kabinie 3 osobowej - 30%
2 osoby dorosłe + 1 dziecko w kabinie 3 osobowej - 50%

  • Dopłaty i zniżki:

Dopłata do kabiny jednoosobowej - 50%
Zniżka dla 3 osoby przy zakwaterowaniu w kabinie 3 osobowej - 20%LATO 2021     Cena w EUR za osobę za tydzień z wyżywieniem FB / dojazd własny

  24.07-31.07.21
07.08-14.08.21
Kabina pod pokładem
799
Kabina na pokładzie 869


----------------

  • Przykładowy program:


Dzień 1 - sobota
Przyjazd po portu w Rijece. Zespół serwisowy jest dostępny od godziny 9.00. Zespół wskaże parking, na którym można zostawić bezpieczenie samochód na czas trwania rejsu. W godzinach 11.00-13.00 zakwaterowanie na statku. O godzinie 13.00 drink powitalny - zapoznanie się z załgorą oraz uczestnikami.
Wypływamy w kierunku Wyspy Rab - obiad na statku. Po drodze możliwość kąpielu w jednej z zatoczek. Około godziny 20.00 docieramy do Rab -kolacja -  możliwość zwiedzania Starego Miasta.

Dzień 2 - niedziela
Po śniadaniu możliwy krótki spacer po Rabie. Około godziny 10.00 wypływamy w kierunku Wyspy Pag. Lunch na pokładzie, możliwość pływania w wodach Adriatyku. Około godziny 19.00 docieramy na Wyspę Olib. Wyspa Olib położóna jest na granicy Zatoki Kwarnereskiej i Dalmacji, oficjalnie należy do Zadaru. Olib ma tylko 150 stałych mieszkanców, którzy zajmują się głównie uprawą oliwek i roli. Kolacja na pokładzie. W przypadku silnych wiatrów możliwy nocleg w Mandre na Wyspie Pag.

Dzień 3 - poniedziałek
Około godziny 8.00 opuszcamy Wyspę Olib w kierunku zatoki Sveti Ante na wyspie Silba. Obiad na pokładzie i długa przerwa na pływanie w cudownych, błękitnych wodach Morza Adriatyckiego. Około godziny 19.00 przyjeżdżamy na wyspę Ilovik, kolacja na pokładzie i nocleg w zatoce. Wyspa Ilovik to mała wyspa o powierzchni 5,5 km2, charakteryzuje się środziemnomorskim klimatem, wiecznie zielonymi lasami i gajami oliwnymi. To miejsce kwitnie we wszystkich możliwych kolorach różnych kwiatów, oleandrów, palm. Wyspa nosi miano "Wyspy Kwiatów".

Dzień 4 - wtorek
Po śniadaniu kierujemy się na wyspę Lošinj, wyspę pokrytą gęstym sosnowym lasem. Przy odrobinie szczęścia będziemy mogli obserwować delfiny - na wodach wokół wyspy Lošinj żyje ponad 160 delfinów nagranych przez "Adriatycki Projekt Dolphin". Zatrzymujemy się w jednej z zatoczek Wyspy Losinj - czas na kąpiel i opalanie do około godziny 16.00, lunch. Docieramy do portu w Mali Lošinj, gdzie przybywamy około 18:00. Kolacja na pokładzie i nocleg.

Dzień 5 - środa
Po śniadaniu wyruszamy z Mali Lošinj w kierunku sąsiedniej wyspy Cres. Charakterystyczną cechą wyspy Cres są niemal niekończące się gaje oliwne i niezliczone stada owiec. Po raz kolejny zostaliśmy przywitani przez fantastyczną zatokę, gdzie spędzamy większość dnia. Lunch. Obecnie naszym celem jest małe miasteczko Martinšćica na wyspie Cres, gdzie mamy okazję zjeść kolację na pokładzie. Nocleg w Martinšćicy.

Dzień 6 - czwartek
Śniadanie. Czas wolny w jednej z zatoczek. Następnie kierunek: wioska rybacka Valun na Wyspie Cres. Obiad kapitański i nocleg w Valun.

Dzień 7 - piątek
Ostatni dzień w świecie wysp. Opuszczamy Valun. Zatrzymujemy się w jednej z zatoczek, gdzie można skorzystać z kąpieli w morzu. Kierujemy się do Rijeki, gdzie docieramy około godziny 17.00. Kolacja na pokładzie i nocleg w Rijece.

Dzień 8 - sobota
Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 9.00

----------------

  • Dodatkowe informacje:

* Jeśli to możliwe, unika się spotkań i noclegu z grupami z innych statków.
* Jeśli nocna temperatura nie jest zbyt wysoka, nocleg w Mali Lošinj w środę nie odbędzie się. Zatrzymamy się w zacisznej zatoce i zawitamy do Mali Lošinj w czwartek rano (około 2 godzin). To samo dotyczy Valun w czwartek. Nocleg w Zatoce Nedomisje, niedaleko miasta Cres. Wizyta w mieście Cres w piątek rano.
* W przypadku wysokich temperatur w nocy, konieczne jest pozostanie w miejscach z podłączeniem elektrycznym, w przeciwnym razie klimatyzacja nie będzie działać.
* W przypadku złej pogody lub deszczu, pobyt w porcie może zostać przedłużony, ponieważ kąpiel, plażowanie będzie wtedy niemożliwe.
Niekorzystne warunki pogodowe mogą spowodować zmiany na trasie. To samo dotyczy sytuacji, gdy zbyt wiele statków znajdzie się w jednym porcie w tym samym czasie.
* Trasę można popłynąć w przeciwnym kierunku.
* Nagość jest dozwolona na pokładzie słonecznym, w zacisznych zatoczkach i na (nieoficjalnych) plażach naturystycznych.
* Nagość nie jest dozwolona w salonie i podczas dopływania do portu, a kostiumy kąpielowe muszą być noszone wtedy jako minimum.
* Opłaty za wstęp do muzeów, parków narodowych, parków przyrody itp. - nie są wliczone w cenę rejsu i są płatne na miejscu (chyba, że zaznaczono inaczej)
* Zużycie napojów na pokładzie nie jest wliczone w cenę rejsu i zwykle jest zapisywane przez obsługę statku - rozliczenie i opłacenie następuję na koniec podróży. Klient może bez problemu mieć wgląd do jego listy w dowolnym momencie, aby nie było nieporozumień na końcu podróży przy rozliczeniu.
* Rejsy podlegają minimalnej liczbie uczestników wymaganej do odbycia podróży. Ta minimalna liczba uczestników jest podana w opisie każdego statku. Jeżeli okaże się, że statek nie osiągnął określonej minimalnej liczby uczestników podróży, poinformujemy Cię o tym co najmniej 30 dni przed wypłynięciem. Oczywiście zaoferujemy wtedy - przy założeniu dostępności - zastępczy statek i ewentualnie alternatywną trasę bez żadnych dodatkowych opłat.

---------------


Opis

Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Śniadania tak
Zniżki dla dzieci tak
Klimatyzacja tak
HB tak

Mapa

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu