Ośrodek dla naturystów Castillo de Papagayo - Mala / Lanzarote / Wyspy Kanaryjskie

Cena od: 63 €

Opis i ceny  • 21=19 i 14=12 przy pobytach w terminach 01.05-31.10.18


Lanzarote jest jednym z malowniczych miejsc na Wyspach Kanaryjskich. Pięknie obsadzona winoroślą lawy, białe domy z zielonymi okiennicami i spuścizny architektoniczne artysty Cesara Manrique są tutaj dominującym elementem krajobrazu. W okolicy miejscowości Charco del Palo znajduje się ośrodek dla naturystów Castello de Papagayo., wioska zwana jest również wioską dla naturystów. Brak plaży dla naturystów. Zaleca się wypożyczenie samochodu na miejscu.


  • Wyposażenie:

Recepcja, sejf (za opłatą), pralka (za opłatą), 2 baseny, restauracja, rozrywki w pobliskim centrum turystycznym Costa Teguis, tenis stołowy, boccia, szachy ogrodowe, siłownia, poranna gimnastyka, sauna (za opłatą - 3 razy w tygodniu w godzinach pracy recepcji, min. 3 osoby).

  • Zakwaterowanie:

Wszystkie apartamenty dla niepalących z ekspresem do kawy, tosterem, Sat TV.
Apartament typ 1 dla 4 osób – ok. 47m2, odnowione, piętrowe budynki szeregowe. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, TV, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienka z WC.
Apartament typ 5 dla 2 osób – ok. 42m2, pokój dzienny z kątem jadalnym i SAT TV, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC, małe patio, taras z meblami ogrodowymi, z widokiem na morze.
Apartament typ 6 dla 2-4 osób – duży pokój dzienny z aneksem kuchennym i SAT TV, 2 sypialnie z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC (w niektórych 2 łazienki z WC), duży taras lub balkon z meblami ogrodowymi, z widokiem na morze.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe, korzystanie z 2 basenów, parasole i leżaki przy basenie, 2 butelki wody.

  • Płatne na miejscu:

Codzienne sprzątanie apartamentu, sejf, pralka, sauna, małe zwierzęta.


  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,5 EUR za osobę za pobyt.
LATO 2018   Cena w EUR za apartament za dobę bez wyżywienia / dojazd własny


30.04-31.10
Apartament 4 os. typ 1 parter - strona ogrodu
63
Apartament 4 os. typ 1 - strona morza 66
Apartament 2 os. typ 5
85
Apartament 4 os. typ 6
97

Możliwy przyjazd

codziennie

Minimalna ilość nocy

4

Opis

Basen: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie
Parking: tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu