Ośrodek dla naturystów Costa Natura - Estepona / Costa del Sol / Andaluzja

Cena od: 84 €

Opis i ceny

  • 21=19 i 14=13 przy rezerwacji do 31.05.18

Ten bardzo ładny i uwielbiany przez rzesze turystów kompleks naturystyczny położony jest w bujnych ogrodach, bezpośrednio przy plaży. W odległości 4 km od kompleksu znajduje się miasteczko Estepona z ładnym portem jachtów. Można również wybrać się na wycieczkę do odległego o 30 km Gibraltaru. Do lotniska w Maladze około godziny jazdy samochodem.

 

  • Wyposażenie:

W kompleksie recepcja, restauracja, snack bar. W odległości 500 m od kompleksu znajduje się duży supermarket. Kolejne sklepy znajdują się w Esteponie. Goście mogą brać udział w animacjach wieczornych oraz animacjach dla dzieci. Do dyspozycji gości podgrzewany basen, w odległości 500 m plaża FKK, tenis stołowy, siatkówka, sauna, Whirlpool, masaże. Parking na terenie ośrodka (limitowana liczba miejsc, przy wjeździe obowiązkowa kaucja za kartę chipową ok. 25 EUR).
W pobliżu tenis i golf.


  • Zakwaterowanie:

Każdy apartament posiada prywatnego właściciela i jest indywidualnie urządzony. Apartamenty są wyposażone w Sat TV (w części tylko programy hiszpańskie), mikrofalówkę, ekspres do kawy, toster, telefon.
Apartament typ A1 dla 2-5 osób
- ok. 42m², dwupoziomowy; możliwe różne układy pokoi, np. jedna lub dwie sypialnie z łóżkiem podwójnym lub rogową kanapą przeznaczoną do spania, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras lub podwórko.
Apartament typ A2/C dla 2 - 4 osób - ok. 32m², pokój dzienny z 4 miejscami do spania, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras lub podwórko.
Apartament typ B  dla 2 - 6 osób - ok. 42 m², na pierwszym piętrze lub na parterze, o różnym rozkładzie pokoi, np. jedna lub dwie sypialnie z łóżkiem podwójnym lub rogową kanapą przeznaczoną do spania, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z WC, taras lub podwórko.
Studio typ E dla 1-2 osób - ok. 21m2; pokój dzienno-sypialny z kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras lub podwórko.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Plaża:

Około 500m. Leżaki i parasole - za opłatą.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda. Przy pobycie min. 7 nocy w cenie pościel i ręczniki. Leżaki przy basenie (czerwiec - wrzesień płatne ok. 1 EUR za leżak za dzień). Korzystanie z basenów, leżaki (w lipcu i sierpniu za opłatą). W cenie apartamentu zgodnie z życzeniem klienta: apartament odnowiony, z klimatyzacją lub widokiem na morze.

 

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,50 EUR za osobę za pobyt.

  • Płatne na miejscu:

Parking.
Karta chipowa - kaucja 25 EUR (obowiązkowa).

 

*Wszystkie apartamenty mają możliwość rezerwacji z klimatyzacją, odnowione, widokiem na morze - w cenie 1 opcja.


Możliwość przelotu z polskich portów lotniczych (Katowice, Warszawa) - cena ok. 1 500 PLN za osobę w 2 strony (cena nie zawiera transferu).LATO 2018    Cena w EUR za apartament / studio (obłożenie 2 osobami) za dobę bez wyżywienia / dojazd własny

01.05-01.07
01.09-01.10
01.07-01.09
Apartament A1 *
132 161
Apartament A2/C *
112 137
Apartament B * 132 161
Studio E* 84 112
Możliwy przyjazd codziennie codziennie
Minimalna ilość nocy 7 7

Opis

Odległość do centrum: ok. 4 km
Basen: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Obiekt z centrum wellnes: tak
Parking: tak
Sauna tak
Klimatyzacja tak, na zapytanie
Animacje dla dzieci ok. 500m
Sat-TV tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu