Kompleks naurystyczny Klub Oasis - Leucate / Langwedocja

Cena od: 56 €

Opis i ceny


  • 21=14 w terminach do 11.05 oraz od 14.09.19


Kompleks naturystyczny Club Oasis zarządzany jest przez firmę niemiecką, a położony jest w przepięknej okolicy słonego jeziora Leucate oraz Morza Śródziemnego, w otoczeniu piaszczystych plaż. Centrum FKK leży niedaleko przyjemnego miasteczka portowego Leucate z malowniczą promenadą, kawiarniami, barami, sklepami z pamiątkami. Dzieci natomiast chętnie spędzają czas w Aqualandzie z basenami i zjeżdżalniami.
W położonym w sąsiedztwie kompleksie Afrodyta znajdują się sklepy spożywcze, piekarnia, kiosk, sklepy z pamiątkami, a także restauracje, bar na plaży i pizzeria. 


  • Wyposażnie:

W kompleksie dwa baseny, tenis, siatkówka. W sezonie głównym (lipiec i sierpień) animacje oraz animacje sportowe, bilard. W Leucate szkółka surfowania, narty wodne, motorówki. Ponadto oczywiście możliwość żeglowania i surfowania (nie ma wypożyczalni sprzętu).
Parking, garaż (za opłatą, należy wcześniej rezerwować), TV, pralnia. WIFI i sejf na recepcji - za opłatą.
W sąsiednim kompleksie Aphrodite znajduje się:  sklep spożywczy, sklep mięsny, sklep rybny, sklep z gotowymi posiłkami, piekarnia, sklep z winami, kiosk z gazetami i pamiątki, restauracje, bar na plaży i pizzeria.
W Port Leucate / Leucate Plage znajduje się wiele barów plażowych, restauracji, barów.

  • Zakwaterowanie:

Goście zakwaterowani są w indywidualnie urządzonych apartamentach. Większość z nich wyposażona jest w Sat TV. Na wyposażeniu nie ma pościeli ani ręczników, dlatego należy zabrać własne. Pościel można wypożyczyć na miejscu, za opłatą.

Apartament 4 osobowy typ 1 – na 1 lub 2 piętrze. Około 27 m², pokój dzienny z miejscami do spania (kanapa dwuosobowa), aneks kuchenny z dwoma palnikami elektrycznymi, piekarnikiem, ekspresem do kawy, część z mikrofalówką, sypialnia z 2 łóżkami lub łóżkiem francuskim, łazienka z WC, balkon.
Apartament 4 osobowy typ 2 / strona plaży –  na 1 lub 2 piętrze. Około 27 m², pokój dzienny z miejscami do spania (kanapa dwuosobowa), aneks kuchenny z dwoma palnikami elektrycznymi, piekarnikiem, ekspresem do kawy, część z mikrofalówką, sypialnia z 2 łóżkami lub łóżkiem francuskim, łazienka z WC, balkon, od strony plaży.
Apartament 6 osobowy typ 3 - ok. 42 m², pokój dzienny z miejscami do spania (kanapa dwuosobowa), kuchnia z 4 palnikami, piekarnikiem, ekspresem do kawy, część z mikrofalówką, 2 x sypialnia z łóżkiem podwójnym lub łóżkiem francuskim, łazienka z WC, taras lub balkon.
Apartament 6 osobowy typ 4 / strona plaży – ok. 42 m², pokój dzienny z miejscami do spania (kanapa dwuosobowa), kuchnia z 4 palnikami, piekarnikiem, ekspresem do kawy, część z mikrofalówką, 2 x sypialnia z łóżkiem podwójnym lub łóżkiem francuskim, łazienka z WC, taras lub balkon, od strony plaży.
Apartament 6 osobowy typ 5 – około 50 m², pokój dzienny z miejscami do spania (kanapa dwuosobowa), kuchnia z 4 palnikami, piekarnikiem, ekspresem do kawy, część z mikrofalówką, otwarte półpiętro, 2 x sypialnia z łóżkiem podwójnym lub łóżkiem francuskim, łazienka z WC, taras lub balkon. 

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Plaża:

Przy piaszczystej plaży.
 

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, woda, prąd, korzystanie z basenów.
Uwaga! Należy zabrać ze sobą parasole słoneczne, leżaki, pościel, obrusy i ręczniki.
W ośrodku wymagane jest posiadanie karty członkostwa naturyzmu (obowiązkowo).

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna - około 0,80 EUR za osobę za dzień
Sprzątanie końcowe - 80 EUR / apartament
Kaucja zwrotna - 150 EUR / apartament (wykupiona kartą kredytową lub Euroczekiem)


  • Opcjonalnie płatne na miejscu:

Garaż - 80 EUR za tydzień
Łóżeczko dla dzieci do lat 2 - około 20 EUR za tydzień
Ogrzewanie (poza sezonem) - 40 EUR za tydzień
Zwierzęta - 80 EUR za tydzień
(niedozwolone przy basenie i na plaży)
Pościel - możliwość wypożyczenia w cenie 15 EUR łóżko / tydzień 
W-lan


  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobytLATO 2019   Cena w EUR za apartament za dobę bez wyżywienia / dojazd własny


15.03-01.06
14.09-31.10
01.06-22.06
31.08-14.09
22.06-13.07
24.08-31.08
13.07-24.08
Apartament typ 1 / 4 os.
56 78 91 126
Apartament typ 2 / 4 os.
66 94 111 154
Apartament typ 3 / 6 os.
56 81 101 134
Apartament typ 4 / 6 os.
77 102 128 176
Apartament typ 5 / 6 os.
66 94 111 154
Możliwy przyjazd codziennie codziennie codziennie sobota

Min. ilość nocy

7 7 7 7

Opis

Basen: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: tak
Parking: tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu