Fuerteventura Naturist Sun Club - Corralejo / Fuerteventura / Wyspy Kanaryjskie

Cena od: 112 €

Opis i cenyW bezpośrednim sąsiedztwie dawnego hotelu dla naturystów Gran Natura znajduje się ten niewielki i dobrze utrzymany ośrodek apartamentowy. Do miasta Corralejo można dotrzeć pieszo w ciągu około 25 minut. Stara wioska rybacka z brukowanymi uliczkami i pięknym portem oferuje restauracje, sklepy i bary tapas. Do lotniska około 40 km.
Rozległa piaszczysta plaża znajduje się w odległości około 500 metrów - plaża mieszana, zarówno dla gości tekstylnych jak i naturystycznych.

Wewnątrz kompleksu znajduje się basen ze słodką wodą, gdzie można bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli, a bar przy basenie oferuje orzeźwiające drinki i małe menu na lunch. Z dużego tarasu słonecznego roztacza się piękny widok na morze i sąsiednie wyspy Lanzarote i Lobos.
Ośrodek przyjmuje tylko osoby dorosłe od 18 roku życia.

  • Wyposażenie:
Recepcja, WLAN, sejf. Podgrzewany basen ze słodką wodą, parasole i leżaki (bezpłatnie), bar przy basenie, sauna, jacuzzi,

  • Zakwaterowanie:
W kompleksie znajduje się łącznie 12 apartamentów.

Apartament 2 osobowy -  na parterze lub pierwszym piętrze o powierzchni 35-50 m2. Salon z częścią wypoczynkową, WLANi telewizją satelitarną, wyposażona kuchnia z kuchenką (4 palniki), lodówką, mikrofalówką, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy, sypialnia z podwójnym łóżkiem (1,60 x 2,00m) lub 2 oddzielnymi łóżkami, łazienka z prysznicem / WC , taras z meblami ogrodowymi.

Villa Tropaz 4-6 osobowa - apartamenty dwupoziomowe z powierzchnią mieszkalną około 90 m2. Przestronny salon z częścią wypoczynkową, jadalnią, TV satelitarną, WLAN, wyposażona kuchnia z kuchenką (4 palniki), lodówką, mikrofalówką, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy, dwie sypialnie każda z podwójnym łóżkiem (1,80 x 2,00 m) lub 2 oddzielnymi łóżkami , łazienka z prysznicem / WC, druga łazienka z wanną / WC. Prywatne jacuzzi. Prywatny taras lub podwórko z meblami ogrodowymi, umeblowany taras na dachu z widokiem na ocean i Corralejo.

Villa Crystal 4-6 osobowa - apartamenty dwupoziomowe z powierzchnią mieszkalną około 90 m2. Przestronny salon z częścią wypoczynkową, jadalnią, TV satelitarną, WLAN, wyposażona kuchnia z kuchenką (4 palniki), lodówką, mikrofalówką, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy, dwie sypialnie każda z podwójnym łóżkiem (1,80 x 2,00 m) lub 2 oddzielnymi łóżkami , łazienka z prysznicem / WC, druga łazienka z wanną / WC. Prywatne jacuzzi. Prywatny taras lub podwórko z meblami ogrodowymi, umeblowany taras na dachu z widokiem na ocean i Corralejo.

Villa Sapphire 4-6 osobowa - apartamenty dwupoziomowe z powierzchnią mieszkalną około 90 m2. Przestronny salon z częścią wypoczynkową, jadalnią, TV satelitarną, WLAN, wyposażona kuchnia z kuchenką (4 palniki), lodówką, mikrofalówką, tosterem, czajnikiem i ekspresem do kawy, dwie sypialnie każda z podwójnym łóżkiem (1,80 x 2,00 m) lub 2 oddzielnymi łóżkami , łazienka z prysznicem / WC, druga łazienka z wanną / WC. Prywatne jacuzzi. Prywatny taras lub podwórko z meblami ogrodowymi, umeblowany taras na dachu z widokiem na ocean i Corralejo.

  • Wyżywienie:
We własnym zakresie.
Okazjonalne w ośrodku odbywają się wieczorne rozrywki ze zorganizowaną kolacją (za opłatą, ok. 15 EUR za osobę za dzień - rezerwacja na recepcji obiektu).

  • Plaża:
Rozległa piaszczysta plaża znajduje się w odległości około 500 metrów - plaża mieszana, zarówno dla gości tekstylnych jak i naturystycznych.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda, ogrzewanie, pościel (zmiana 1 x w tygodniu), ręczniki (zmiana 2 x w tygodniu), sprzątanie (2 x w tygodniu), korzystanie z basenu, parasole i leżaki przy basenie.

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt
Opłata rezerwacyjna (obowiązkowa) - 15 EUR / rezerwację.

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja oraz opłata klimatyczna - jeśli wymagana.

  • Koszty rezygnacji:  do 86 dni przed datą rozpoczęcia imprezy - 20%,   pomiędzy 85 dniem a dniem rozpoczęcia imprezy 100%

 


LATO 2020   Cena w EUR za apartament przy obłożeniu 2 osobami za dobę bez wyżywienia / dojazd własny


01.11-22.08 22.08-31.10
Apartament 1-2 os. 112 122
Villa Topaz 4-6 os. 153 165
Villa Crystal 4-6 os. 165 175
Villa Sapphire 4-6 os. 176 185
Dodatkowa osoba w Villi 15-20 EUR za osobę za dzień
Cena zależy od typu zakwaterowania
Możliwy przyjazd codziennie codziennie

Minimalna ilość nocy

7

7

Mapa

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu