Ośrodek dla naturystów Gran Hotel Natura - Corralejo / Fuerteventura / Wyspy Kanaryjskie

Cena od: 77 €

Opis i ceny


Słoneczna wyspa Wysp Kanaryjskich oferuje komfortowe zakwaterowanie w ośrodku naturystycznym Gran Hotel Natura. Przebudowany i odnowiony obiekt położony jest bezpośrednio przy plaży w Corralejo gdzie wszystkie najważniejsze usługi znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Hotel posiada 56 apartamentów położonych na dwóch piętrach, z których większość ma fantastyczny widok na Ocean Atlantycki.
Ośrodek położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży (tekstylna i FKK). Obiekt przeznaczoy dla osób dorosłych oraz dzieci ok 10 lat.

  • Wyposażenie:

Recepcja, restauracja a'la carte, bar przy basenie, kącik internetowy, Wlan (bezpłatnie), fitness, sauna, masaże, mini golf (bezpłatnie), 2 baseny.

  • Zakwaterowanie:

Apartament Gartenblick dla 2 osób– na parterze lub I piętrze z widokiem na ogród; pokój 2 osobowy, pokój dzienny z kątem jadalnym i aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster, czajnik), SAT TV, łazienka, WC, umeblowany balkon lub taras.
Apartament na parterze z widokiem na morze dla 2 osób - pokój 2 osobowy, pokój dzienny z kątem jadalnym i aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster, czajnik), SAT TV, łazienka, WC, umeblowany taras.
Apartament na piętrze z widokiem na morze dla 2 osób - pokój 2 osobowy, pokój dzienny z kątem jadalnym i aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster, czajnik), SAT TV, łazienka, WC, umeblowany balkon.
Apartament Premium dla 2-3 osób – na parterze z widokiem na morze i basen; ok. 75m2, pokój 2 osobowy, pokój dzienny (kanapa do spania) z kątem jadalnym i aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, mikrofalówka, ekspres do kawy, toster, czajnik), SAT TV, łazienka, WC, umeblowany balkon lub taras. Bezpośredni dostęp do basenu.
Apartament Premium dla max. 2 osób - ok. 70m2, na I piętrze z widokiem na morze i basen; pokój 2 osobowy, pokój dzienny z kątem jadalnym i aneksem kuchennym, łazienka z WC, SAT TV, umeblowany balkon.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie. Możliwość wykupienia wyżywienia: BB - 10,50 EUR za osobę za dzień,  HB - 29,50 EUR za osobę za dzień.

  • Plaża:

Bezpośrednio przy piaszczystej plaży (tekstylna i dla naturystów).

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, pościel (zmiana 1 x w tygodniu), ręczniki, 4 x w tygodniu sprzątanie, sejf, mini golf, Wlan, korzystanie z basenów, parasole i leżaki przy basenie.

  • Płatne na miejscu:

Sauna, kącik Internetowy.

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,5 EUR za osobę za pobyt.Koszty rezygnacji:  do 32 dni przed datą rozpoczęcia imprezy - 25%,   pomiędzy 31 a 24 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy - 45%,   pomiędzy 23 a 18 dniem przed datą ropoczecia imprezy - 55%,  pomiędzy 17 a dniem rozpoczęcia imprezy - 100%


Hotel będzie zamknięty od dnia 30.06.18 z powodu remontu. Ponowne otwarcie planowane jest na wrzesień lub październik 2018.


LATO 2018   Cena w EUR za apartament za dobę bez wyżywienia / dojazd własny


30.04-01.06 01.06-30.06
Ap. Gartenblick - parter 102 77
Ap. Gartenblick - piętro 103 83
Ap. z widokiem na morze - parter 114 113
Ap. z widokiem na morze - piętro 116 113
Ap. Premium - parter, 2-3 os. 144 143
Ap. Premium - piętro 2 os. 168 168
Możliwy przyjazd codziennie codziennie

Minimalna ilość nocy

7

7

Opis

Basen: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Obiekt z centrum wellnes: tak
Parking: tak
Sauna tak
Śniadania tak
Odległość do plaży bezpośrednio przy plaży
Fitness tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu