Ośrodek dla naturystów Le Clapotis - La Palma / Langwedocja

Cena od: 39 €

Opis i ceny
Położony w La Palme w prowincjii Aude między Narbonne i Perpignan ośrodek oraz kemping Le Clapotis ma własną plażę z bezpośrednim dostępem do jeziora La Palme. To fantastyczne miejsce dla miłośników sportów wodnych takich jak windsurfingu czy kitesurfingu.

  • Wyposażenie:
Recepcja, parking, Internet (za opłatą), basen (ok. 25x15m), taras, leżaki, gimnastyka w basenie (lipiec i sierpień), dostęp do prywatnej plaży przy jeziorze. Biblioteka, salon z TV, min kort tenisowy, boisko sportowe. Wieczorki grillowe, taneczne.  Dla dzieci: plac zabaw, klub dla dzieci, zabawy w basenie.

  • Zakwaterowanie:
Namiot Ecolodge dla 4 osób - ok. 19m2 (+ 6 m2 zadaszony taras), sypialnia z łóżkiem (140x190cm), sypialnia z 2 łóżkami (80x190cm), aneks kuchenny: kuchenka elektryczna z 2 palnikami, mała lodówka; taras. Brak podłączenia wody. Sanitariaty centralne.
Mobilhome 4 osobowy - ok. 15m2; sypialnia z łóżkiem (140x190cm), garderoba, sypialnia z 2 łóżkami (80x190cm), 2 garderoby; część dzienna z kątem jadalnym i wypoczynkowym, aneks kuchenny (kuchenka gazowa z 4 palnikami, mała lodówka, ekspres do kawy). Sanitariaty centralne.
Mobilhome dla 4-6 osób - ok. 29m2; sypialnia z łóżkiem (140x190cm), garderoba, sypialnia z 2 łóżkami (80x190cm), 2 garderoby; część dzienna z kątem jadalnym i wypoczynkowym (możliwość spania), aneks kuchenny (kuchenka gazowa z 4 palnikami, mała lodówka, ekspres do kawy), łazienka z WC, mały taras.
Mobilhome dla 4-6 osób Komfort - ok. 29-32m2; sypialnia z łóżkiem (140x190cm), garderoba, sypialnia z 2 łóżkami (80x190cm), garderoba; część dzienna z kątem jadalnym i wypoczynkowym (możliwość spania), aneks kuchenny (kuchenka gazowa z 4 palnikami, mała lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka), łazienka, WC, mały taras.
Maisonette dla 4 osób - ok. 50m2; sypialnia z łóżkiem (140x190cm), garderoba, sypialnia z 2 łóżkami (80x190cm), garderoba; część dzienna z kątem jadalnym i wypoczynkowym (możliwość spania), aneks kuchenny (kuchenka gazowa z 4 palnikami, mała lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka), łazienka z WC.

  • Wyżywienie:
We własznym zakresie.

  • Plaża:
Około 150m do jeziora La Palme.

  • Zawarte w cenie:
Zakwaterowanie, prąd, woda.

  • Obowiązkowo płatne na miejcu:
Opłata klimatyczna - 0,55 EUR za osobę od 13 lat za dzień

  • Opcjonalnie płatne na miejscu:
Pościel - 8 EUR za łóżko
Ręczniki - 8 EUR za osobę

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,50 EUR za osobę za pobyt.  • Ceny za sezon Lato 2018 na zapytanie.

Opis

Basen: tak
Internet: tak, płatny
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: na zapytanie
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Parking: tak
Animacje dla dzieci tak
Odległość do plaży ok. 150m
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu