Ośrodek dla naturystów Riva Bella Thalasso & Spa Resort - Aleria / Korsyka

Cena od: 47 €

Opis i ceny
Ośrodek Spa Resort Riva Bella położony jest bezpośrednio przy długiej, piaszczystej plaży.

  • Wyposażenie:

Recepcja, sejf. Zaplecze Wellness na powierzchni 450m2: fryzjer, siłownia, łaźnia turecka, hydroterapia, zabiegi SPA, masaże, sauna.
Ścieżka zdrowia (do uprawiania joggingu, około 3 km), trasa rowerowa (2,5 km), gimnastyka (od połowy czerwca do połowy września), tenis stołowy, szachy ogrodowe, kort tenisowy, aerobik, siatkówka, wypożyczalnia rowerów (za opłatą). Lekcje jazdy konnej oraz lekcje nurkowania, windsurfingu od czerwca do połowy września (za opłatą). Plac zabaw dla dzieci. Internet, sejf za opłatą. Centralne sanitariaty.

  • Zakwaterowanie:

Bungalow Veranda typ 1 Alba dla 2 osób – położenie od strony plaży lub lasu. Ok. 25m2, prosto urządzony, z kamienia; sypialnia z 2 łóżkami, łazienka z WC. Aneks kuchenny (na zewnątrz) z kuchenką gazową, lodówką, mikrofalówka, ekspres do kawy, naczynia.
Bungalow Veranda typ 2 Oriente dla 2-4 osób – ok. 80 m od plaży. Ok. 29m2, prosto urządzone, z kamienia, sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi, kabina z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC, sejf. Aneks kuchenny (na zewnątrz) z kuchenką gazową, lodówką, mikrofalówka, ekspres do kawy, naczynia.
Mini Villa typ 3 Onda dla 2-4 osób – położenie od strony plaży lub lasu. Ok. 45m2, prosto urządzone, z kamienia; pokój dzienny z kanapą do spania dla 2 osób, kąt jadalny, aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, mikrofalówką, ekspres do kawy, naczynia. Sypialnia z 2 łóżkami, łazienka z WC, sejf, umeblowany taras.
Domek Reve Costa Serena typ 4 dla 2-6 osób – położenie od strony plaży lub lasu. Ok. 35m2, pokój dzienny z kątem jadalnym, sofą do spania, aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, mikrofalówką, ekspresem do kawy. Sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 3łóżkami, klimatyzacja, TV, łazienka z WC, sejf, umeblowany taras.
Villa Lux typ 5 Paradisu dla 2-4 osób – około 60 m od plaży, położona w lesie. Ok. 38m2, pokój dzienny z kątem jadalnym, aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, zamrażarką, zmywarką, mikrofalówką, ekspresem do kawy. Sofa do spania dla 2 osób, TV, sypialnia z łóżkiem francuskim, łazienka z WC, klimatyzacja, sejf, 2 tarasy.
Back Banana Filetta dla 2 osób – ok. 80 m od plaży. Ok. 16m2; domek z drewna z dachem z tkaniny. Sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienką z WC, stół z krzesłami na świeżym powietrzu, kuchenka gazowa, mikrofalówka, ekspres do kawy.
Lodge Nature Costa Verde dla 7 osób – w połowie mobilhome, w połowie namiot. W części mobilhome sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi, aneks kuchenny z kuchenką gazową, lodówką, mikrofalówką, ekspresem do kawy, przyłącze zimnej wody, prąd. W części namiotu sypialnia z 2-3 łóżkami. Sanitariaty centralne.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie. Możliwość wykupienia na miejscu wyżywienia HB (ok. 35 EUR za osobę, dziecko ok. 25 EUR) lub FB (ok. 55 EUR za osobę, dziecko ok. 45 EUR).

  • Plaża:

W zależności od zakwaterowania około 100m.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, parking, sauna, gimnastyka (15.06-15.09), korzystanie ze ścieżki rowerowej.

  • Obowiązkowo płatne w biurze:

Opłata pobierana przez ośrodekoraz wstęp do Wasser - Parcours (wstęp na 1 osobę) - 30 EUR

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna – 1,40 EUR za osobę od 5 lat za dzień
Sprzątanie końcowe – około 40 EUR
Kaucja – 150 EUR (kartą kredytową)
Pościel – około 6 EUR EUR za łóżko.

Uwaga. Ręczniki należy zabrać własne lub możliwość wypożyczenia ok. 8 EUR za osobę (2 ręczniki). Pościel należy zabrać własną lub można wypożyczyć na miejscu w cenie około 6 EUR za łóżko.

 

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,50 EUR za osobę za pobyt.


  • Ceny na sezon Lato 2018 na zapytanie.

Opis

Internet: tak, płatny
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: tak, ok. 6 EUR
Obiekt z centrum wellnes: tak
Parking: tak
Sauna tak
SPA tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu