Ośrodek dla naturystów Club Corsicana - Linguizetta / Korsyka

Cena od: 54 €

Opis i ceny • 21=14 w terminach do 15.05 oraz od 01.09.19
 • 14=10 w terminach do 15.05 oraz od 06.09.19
 • Rabaty nie łączą się.


Klub Fkk Corsicana położony jest w cudownej okolicy zieleni, drzew eukaliptusowych. Znajduje się około 50km na południe od Bastii, portu handlowego i około 42 km od lotniska.

 • Wyposażenie:

Recepcja, sejf (za opłatą), parking, pralka (za opłatą), parasole i leżaki do wynajęcia w klubie żeglarskim, WIFI przy dzsiedzińcu, recepcji i barze - bezpłatnie; sala TV, mała bilbioteka, wypożyczalnia różnych gier, dostęp do internetu, gimnastyka na plaży. Za dopłatą: sauna oraz masaże,
Klub wędkarski (obsługa w języku niemieckim), łódki, surfing, klub nurkowania ( obsługa w języku niemieckim), klub dla dzieci od 4-12 lat czynny od połowy czerwca do końca sierpnia, kajaki dla dzieci, klub nurkowania dla dzieci od 8 lat.
Możliwość wędrówek, wycieczek rowerowych. W niedalekiej okolicy różne restauracje.
Trzy razy w tygodniu stoiska z pieczywem, owocami i warzywami; sklep z pamiątkami. Centrum handlowe w Alistro i Aléria.
Restauracja à la carte z otwartym tarasem na plaży, wyśmienita kuchnia korsykańska, francuska, międzynarodowa i niemiecka. W sezonie w ciągu dnia samoobsługowy grill na plaży, w godzinach wieczornych pizzeria, bar na plaży z otwartym tarasem. W każdą niedzielę od czerwca do połowy września tradycyjne ostrygowe śniadanie z muzyką klasyczną.

 • Zakwaterowanie:

Apartamenty mieszkalne są skromnie urządzone, położone w centrum malutkiej miejscowości otoczonej zielenią.
Typ MC1 Standard 2 osobowy - bungalow kamienny; pokój dzienny, aneks kuchenny z lodówką, pryszni / WC, sypialnia z dwoma łóżkami na otwartej antresoli, taras z meblami ogrodowymi. Pokoje na parterze - na życzenie.
Typ MC1 Eco 2 osobowy - prosto urządzone;  pokój dzienny, aneks kuchenny z kuchenką gazową i lodówką, prysznic / WC, sypialnia z dwoma łóżkami na otwartej antresoli, mały taras z meblami ogrodowymi.
Typ MC1 Standard Plus 2 osobowy - parterowy domek w zabudowie bliźniaczej, z otwartą antresolą na piętrze z 2 łóżkami pojedynczymi. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, lodówką, pryszni / WC, sejf (za opłatą), taras z meblami ogrodowymi.
Typ C2 Eco 2-4 osobowy - parter, prosto urządzone; pokój dzienny z dwoma łóżkami, aneks kuchenny z kuchenką gazową i lodówką, mały pokój  z łóżkiem piętrowym dla dzieci do 11 lat, prysznic / WC, taras z meblami ogrodowymi.
Typ C2 Standard 2-4 osobowy - dla 2-4 osób, prosto urządzony ale z nowszym wystrojem. Pokój dzienny z dwoma łóżkami, aneks kuchenny z kuchenką gazową i lodówką, mały pokój z łóżkiem piętrowym dla dzieci do 11 lat, prysznic / WC, taras z meblami ogrodowymi.
Typ MC2 Plus 2-4 osobowy - parterowy bungalow, z otwartą antresolą na piętrze z 2 pojedynczymi łóżkami, dodatkowy pokój dziecięcy (2 miejsca do spania), pokój dzienny z aneksem kuchennym, lodówką, prysznic / WC, sejf (za opłatą), taras z meblami ogrodowymi ,
Bungalow rodzinny Typ MC4 4 osobowy - około 50m2, aneks kuchenny z piekarnikiem, stołem i przejściem do pokoju dziennego, z sofą do spania dla 2 dzieci; 2 otwarte półpiętra - na każdym łóżko pojedyncze (dla starszych dzieci lub osoby dorosłej), prysznic / WC, sejf (za opłatą), duży taras, Sat-TV, telewizor za dodatkową opłatą.

 • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

 • Plaża:

Piaszczysta - w zależności od zakwaterowania, maksymalnie 200m.

 • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, gaz, pościel, ręczniki.

 • Obowiązkowo płatne w biurze:

Opłata klimatyczna - około 0,50 EUR za osobę od 5 lat za dzień. 

 • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Kaucja zwrotna - 100 EUR

 • Opcjonalnie płatne na miejscu:

Sat TV w MC4 - 2 EUR za dzień
Sejf w MC1 Plus lub MC2 Plus - 10 EUR / pobyt
Leżaki i parasole w klubie żeglarskim - za opłatą (leżaki około 12 EUR i parasole około 10 EUR / tydzień).

 • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobytLATO 2019  Cena w EUR za apartament za dobę bez wyżywienia / dojazd własny


13.05-20.06 20.06-01.09 01.09-23.09
Typ MC1 Eco 54 71 58
Typ MC1 Standard 71 97 79
Typ C2 Eco
63 80 68
Typ C2 Standard
80 100 85
Typ MC1 Plus
84 118 94
TypMC2 Plus 96 124 102
Typ MC4 105 142 113
Możliwy przyjazd codziennie codziennie codziennie

Minimalna ilość nocy

7

7

7

Opis

Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: nie
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Parking: tak
Sauna tak
Animacje dla dzieci tak
Odległość do plaży max. 200m
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu