Wioska naturystyczna Cap d'Agde - Cap d'Agde / Langwedocja

Cena od: 49 €

Opis i ceny


Pomiędzy Sete
i Beziers leży Cap d'Agde, największy kompleks wypoczynkowy francuskiej części Morza Śródziemnego. Jest to wioska dla naturystów na powierzchni 120 ha,  w której jest wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Sklepy, restauracje, sporty wodne, imprezy muzyczne, rozrywki nocne, i wiele, wiele innych. Na sąsiedniej wyspie wiele atrakcji: festiwale, dyskoteki, imprezy nocne.
Proponujemy zakwaterowanie do wyboru pomiędzy:
-> położonymi w spokojniejszej okolicy apartamentami w Port Soleil i Port Wenus,
-> dla ludzi rozrywkowych Port Nature czy Heliopolis
lub
-> pośrodku Port Ambonne.

Wioska nie jest polecana rodzinom z dziećmi.

  • Wyposażenie:

Recepcja, WLAN na recepcji (bezpłatnie), WLAN w apartamencie (na zapytanie, za opłatą), sejf (za opłatą), parking.
Centra handlowe w Port Nature, Port Ambonne i Heliopolis, a także obiekty handlowe w innych częściach i mieście Agde. Ponad 20 restauracji, tawern, lodziarni, snack i aperitif barów na plaży w Port Nature i Heliopolis, a także bogata oferta gastronomiczna w pozostałej części wioski .
Kluby nocne, dyskoteki i kolorowe kluby nocne w różnych częściach wioski.
Basen Waiki Beach i inne baseny w Port Nature i Port Ambonne - korzystanie za dodatkową opłatą.

  • Zakwaterowanie:


Prosto i indywidualnie urządzone apartamenty - według gustu właścicieli. W zależności od lokalizacji poszczególne kategorie oznaczone są:
N = strona północna,
S = strona południowa do południowo-wschodniej
P = marina.
+ - komfortowy apartament
++ - komfortowy apartament z klimatyzacją
W galerii zdjęć znajduje się mapka Cap d'Agde, gdzie można zobaczych położenie obiektów.


-> Heliopolis (H): 4-piętrowy kompleks, tuż przy plaży. Studia i apartamenty dla 2 do 6 osób. Centrum handlowe, restauracje i bary. Przykładowy opis apartamentów:
Studio 2 osobowe :  pokój dzienny z rozkładaną kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka/WC, na piętrze z balkonem. H2N od strony północnej, H2S od strony południowej, H2E od strony wschodniej.

Studio 4 osobowe: dla 2 dorosłych + max. 2 dzieci, pokój dzienny z kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka/WC, otwarte pomieszczenie z łóżkiem piętrowym (coś w stylu kabiny, wnęki bez drzwi), balkon. H4N od strony północnej, H4S od strony południowej, H4E od strony wschodniej.
Studio 6 osobowe: pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładana kanapą 2 osobową lub rozkładanym łóżkiem,  pomieszczenie z łóżkiem piętrowym (coś w stylu kabiny, wnęki bez drzwi), taras. H6S od strony południowej.
Studio 4 osobowe+: dla 2 dorosłych + max. 2 dzieci, pokój dzienny z kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka/WC, pomieszczenie z łóżkiem francuskim (1,40m), balkon.
Dostęne są również studia wyremontowane + oraz z klimatyzacją ++.

-> Helio Village
(HV): wioska z małym ogrodem położona w strefie pieszego ruchu pomiędzy Port Ambonne i Heliopolis. Apartamenty 6 osobowe.
Przykładowy opis apartamentu:
Willa 6 osobowa: pokój dzienny z kanapą, antersola z lóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras.

-> Port Nature (PN): nadmorski kompleks. Bardzo popularny ze względu na słoneczne, prywatne tarasy i ścieżki spacerowe. Studia i apartamenty z prywatnym tarasem  dla 2 do 6 osób. Centra handlowe, restauracje i prywatne baseny. Studia 2,4,6 osobowe. Przykładowy opis apartamentów:
Studio 2 osobowe - pokój dzienny z kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon. PN2N od strony północnej, PN2S od strony południowej, PN2E od strony wschodniej.
Studio 4 osobowe w budynku Colline - dla 2 dorosłych + 2 dzieci, pokój dzienny z aneksem kuchennym, kanapą do spania dla 2 osób; pomieszczenie z łóżkiem piętrowym (coś w stylu kabiny, wnęki bez drzwi), balkon. PN4N od strony północnej, PN4S od strony południowej, PN4E od strony wschodniej. Dostęne są również studia 2,4 os. wyremontowane +.
Apartamenty 6 osobowe ++ - dla 6 osób, odnowione z klimatyzacją. Pokój dzienny z kanapą, aneks kuchenny, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras.Dostępne są również apartamenty bez klimatyzacji , wyremontowane +.
Willa PN 4/5 - dla 4-5 osób; pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem podwójnym, sypialnia z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC, taras. Dostęne są również wille wyremontowane + oraz z klimatyzacją ++.

-> Port Nature Wioska (PV): Małe domki szeregowe, pomiędzy ogrodami, w otoczeniu zieleni. Dla 4 lub 5 osób.

-> Port Ambonne (PA): trzykondygnacyjny obiekt przy marinie. Duże apartamenty dla 4 osób z oddzielną sypialnią. Centrum handlowe, restauracje i bary. Przykładowy opis apartamentu:
Studio 4 osobowe - pokój dzienny z aneksem kuchennymm kanapą do spania, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC, balkon. PA4 - studio 4 osobowe, PA4+ - wyremontowane.

-> Port Soleil (PS) i Port Venus (PV):  w cichej okolicy, przy przystani. Baseny - korzystanie w cenie. Studia i apartamenty dla 2 do 6 osób i małe domki szeregowe dla maksymalnie 4 osób z oddzielną sypialnią. Przykładowy opis:
Studio 2 osobowe - pokój dzienny z kanapą, aneks kuchenny, łazienka z WC, balkon.
Studio 4 osobowe: dla 2 dorosłych + max. 2 dzieci, pokój dzienny z kanapą do spania, aneks kuchenny, łazienka/WC, otwarte pomieszczenie z łóżkiem piętrowym (coś w stylu kabiny, wnęki bez drzwi), balkon.
Willa dla 4 osób- pokój dzienny z aneksem kuchennym i kanapą, sypialnia z łóżkiem podwójnym, łazienka z WC, taras.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie.

  • Plaża:

Piaszczysta.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, gaz, parking (1 miejsce na apartament).

  • Obowiązkowo płatne na miejscu:

Opłata meldunkowa - ok. 9 EUR za tydzień
Opłata klimatyczna - około 1,70 EUR / osoba / dzień
Kaucja (płatna kartą kredytową) - 300 EUR / apartament lub 500 EUR / apartament komfortowy, z klimatyzacją, wyremontowany
Sprzątanie końcowe - 40-60 EUR / apartament lub studio
Karta magentyczna (obowiązkowa przy wjeździe do ośrodka) - około 18 EUR / tydzień, około 20 EUR / 2 tygodnie


-> Uwaga! Pościel i ręczniki należy zabrać własne lub można wypożyczyć na miejscu zestaw (pościel, 2 ręczniki, 1 ręcznik kuchenny) w cenie około 30 EUR za osobę.

  • Opcjonalnie płatne na miejscu:

WLAN w apartamencie - około 35 EUR / tydzień - należy zgłaszać w trakcie rezerwacji.

  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Imprezy turystyczne: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 5 PLN / osobę / pobyt

  • Koszty rezygnacji:  do 32 dni przed datą rozpoczęcia imprezy - 55%,  pomiędzy 31 a dniem rozpoczęcia imprezy - 100%

 

LATO 2019   Cena w EUR za apartament za dobę bez wyżywienia / dojazd własny

Uwaga ! Podane ceny są cenami orientacyjnymi.
Konkretna wycena w momencie złożenia zapytania - w zależności od dostępnego zakwaterowania.
Cena zależna od terminu, rodzaju zakwaterowania.Ilość osób 30.03-05.10
Kategoria 1 os.
1 49
Kategoria 2-4 os. 4 72
Kategoria 4-6 os.
6 110
Kategoria Villa 2-4 os.
4 178
Możliwy przyjazd - codziennie
Minimalna ilość nocy - 6

 

Opis

Basen: tak, w Port Nature, Port Soleil i Venus
Parking: tak
Klimatyzacja tak, nie we wszystkich typach
Odległość do plaży w zależności od zakwaterowania
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu