Ośrodek dla naturystów Rutar Lido - Eberndorf / Karyntia

Cena od: 54 €

Opis i ceny


Odpoczynek i relaks w harmonii z przyrodą Karyntii, mnóstwo rekreacyjnej zabawy dla całej rodziny, to wszystko w wiosce dla naturystów Rutar, położonej na 15 hektarach dziewiczej przyrody. Ośrodek z 50 letnią tradycją, oferuje zakwaterowanie w pokojach, apartamentach, domkach kempingowych oraz namiotach.

  • Wyposażenie:

Recepcja, dobrze zaopatrzony supermarket, przytulna restauracja z zadaszonym tarasem. Kilka basenów, basen dla dzieci, kryty basen, jezioro z wyspą. Boiska sportowe, tenis stołowy, siatkówka, boccia i siłownia. Dobrze oznakowane szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe.
W lipcu i sierpniu w tygodniu tańce z muzyką na żywo, pizza i wieczory przy grillu na zadaszonym tarasie, program animacyjny dla wszystkich grup wiekowych.
Zaplecze Wellness: k
ryty basen (czynny cały rok), sauna, sauna na podczerwień, fotel do masażu i pokój relaksacyjny.
Dla dzieci: basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, plac zabaw.

  • Zakwaterowanie:

Pokój 2 osobowy - ok. 25m2, łóżko podwójne, Sat TV, sejf, łazienka z WC. Część pokoi z balkonem. Możliwa dostawka dla 3-ciej osoby.
Studio 2-3 osobowe - ok. 25m2, pokój dzienno - sypialny z łóżkiem podwójnym oraz sofą do spania dla 1 osoby, aneks kuchenny, Sat TV, sejf, przedpokój, łazienka z WC, balkon.
Apartament 2-4 osobowy - ok. 40-50m2, pokój dzienny z rozdkładanym łóżkiem lub sofą do spania, sypialnia z łóżkiem podwójnym, aneks kuchenny, Sat TV, sejf, łazienka z WC, balkon.
Apartament Walib 2-4 osobowy - aneks kuchenny, sypialnia, część z sypialnią dla dzieci, łazienka z WC, Sat TV, zadaszony taras.
Apartament Garten 2 osobowy - ok. 22m2, pokój dzienno - sypialny z łóżkiem podwójnym, Sat TV, sejf, aneks kuchenny, łazienka z WC, altanka. Parking oddalony o ok. 20m.
Ferienheim 2-5 osobowy - ok. 32-40m2, 2 lub 3 sypialnie, pokój dzienny z kątem jadalnym, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras. Cena uzależniona od wielkości.
Mobihome 2-6 osobowy - ok. 20-40m2, 1 lub 2 sypialnie, pokój dzienny z kątem jadalnym, aneks kuchenny, łazienka z WC, taras. Cena uzależniona od wielkości.
Villa Eden 2-4 osobowa - ok. 50m2, pokój dzienny z kątem jadalnym i miejscami do spania dla 2 osób, sypialnia z łóżkiem podwójnym, Sat TV, aneks kuchenny, łazienka z WC, zadaszony taras, parking.

  • Wyżywienie:

We własnym zakresie. Możliwość wykupienia wyżywienia HB na miejscu w cenie ok. 18 EUR za osobę za dzień.

  • Zawarte w cenie:

Zakwaterowanie, prąd, woda, gaz, tygodniowa zmiana pościeli i ręczników, sprzątanie końcowe, korzystanie z basenów, korzystanie z sauny (w terminach 01.05-30.08.17, w czasie deszczowej pogody).

  • Obowiązkowo płatne w biurze przy rezerwacji:

Opłata klimatyczna - 1,20 EUR za osobę od 16 lat za dzień.

  • Opcjonalnie płatne na miejscu:

Zwierzęta (na zapytanie) - 2,70 - 4 EUR za dzień + sprzątanie końcowe 25 EUR
Internet
Wiata garażowa lub garaż


  • Dodatkowo płatne w biurze:

Ubezpieczenie KL, NW - 1,40 EUR za osobę za dzień.
Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (Dz. U z 2016 r poz. 187 i 1334) - 2,50 EUR za osobę za pobyt.  • Ceny na sezon Lato 2018 na zapytanie

 Opis

Basen: tak
Internet: tak
Zwierzęta / cena w EUR za dzień: tak, ok. 4,50 EUR
Obiekt dla rodzin z dziećmi: tak
Obiekt z centrum wellnes: tak
Parking: tak
Sauna tak
Animacje dla dzieci tak
Sat-TV tak
Bez wyżywienia tak

Mapa

INFORMACJE

O firmie

Globtrans sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jako Organizator gwarantujemy przede wszystkim pełen profesjonalizm i zaangażowanie...

Czytaj całość

Jak rezerwować

Umowa z Globtrans sp. z o.o. jest zawierana w formie pisemnej na druku „Zgłoszenie – Umowa o świadczeniu usług turystycznych” (Zgłoszenie). Umowa dochodzi do skutku na warunkach zawartych w Zgłoszeniu po podpisaniu umowy...

Czytaj całość

Warunki

WARUNKI UCZESTNICTWA w imprezach organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o. Niniejsze warunki stanowią integralną część zgłoszenia udziału w imprezach turystycznych organizowanych przez „GLOBTRANS” Sp. z o.o...

Czytaj całość

Copyright © 2001-2014 Globtrans Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu